073-743-05-09

קוסמטיקאית בצפון ת"א

מחפשת קוסמטיקאית בצפון ת"א? לפני שאת פונה לקוסמטיקאית, כדאי לדעת אילו טיפולים קוסמטיים חדשניים ניתן לקבל היום. אחד מהטיפולים המוכרים והאהובים ביותר הוא לק ג'ל לציפורניים. חומר הג'ל הגיע לישראל לפני כעשור ומאז משמש את כל הקוסמטיקאיות הבכירות ברחבי הארץ. טיפול נוסף הוא טיפול הסרת שיער בלייזר הקיים בישראל קרוב ל-2 עשורים ומהווה את חוד החנית של הטיפולים הקוסמטיים בטכנולוגיות מתקדמות.

קוסמטיקאית בצפון תל אביב לגיל השלישי

הגיל השלישי מהווה נקודת ציון חשובה בחייה של כל אישה. בכדי לשמור על מראה צעיר ורענן, טיפול אצל קוסמטיקאית בצפון תל אביב לגיל השלישי יכול להיות פתרון מצויין.

בגיל השלישי או בגילאים מבוגרים העור פחות מתוח ודורש יותר תשומת לב וטיפול מתאים. אחד הטיפולים הפופולריים לטיפול בעור הפנים נקרא טיפול מזותרפיה לעור הפנים.

טיפול המזותרפיה נעשה עם מכונה מיוחדת המסירה בעדינות שכבת עור דקה מהפנים בכדי להצעיר את העור ולתת לו מראה חלק וצעיר.

קוסמטיקאית צפון ת"א לגילאי ההתבגרות

גיל ההתבגרות הוא גיל חשוב לעיצוב הביטחון העצמי של הנערות. קוסמטיקאית צפון ת"א לנערות בגילאי ההתבגרות יכולה לטפל בחטטים הנוצרים עקב פעילות הורמונלית מואצת ולנקות את העור בצורה טובה שתמנע הופעת חטטים בעתיד.

קוסמטיקאית צפון תל אביב לגברים

האם גם גברים צריכים קוסמטיקאית? התשובה היא בהחלט כן. גברים המעוניינים בהסרת שיער בלייזר יכולים לפנות לקוסמטיקאית צפון תל אביב להסרת שיער ולהינות מטיפול קוסמטי ייחודי שאינו מכאיב ונותן תוצאות מדהימות. מלבד הסרת שיער בלייזר, גברים יכולים לפנות לקוסמטיקאית גם בכדי לעשות עיצוב גבות. גברים רבים אינם מטפלים בגבות שלהם ולעיתים ההזנחה נראית לעין בצורה לא נעימה. עיצוב גבות לגברים נעשה בעדינות ובאופן בו נשאר המראה הטבעי של הגבות. 

קוסמטיקאית בצפון ת"א בקליניקת ביוטיק 107

אם החלטתם לפנות לקוסמטיקאית בצפון ת"א, אתם מוזמנים להגיע לקליניקת ביוטיק 107 הממוקמת במיקום נוח להגעה בשכונת הדר יוסף בצפון תל אביב. צוות הקוסמטיקאיות של הקליניקה הן מהטובות בתחומן והן ידאגו שתצאו מרוצים מהטיפול שבחרתם לעשות. מגוון הטיפולים והשירותים של קליניקה ביוטיק 107 הוא רחב ומאפשר לכל אחד, גם גברים וגם נשים, להינות מטיפול קוסמטי מקצועי ויעיל.
 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il