073-743-05-09

ספר בהדר יוסף

איך מוצאים ספר טוב בצפון תל אביב? בצפון תל אביב אפשר למצוא מספרות המתמחות בנושאים שונים כמו תוספות שיער והחלקה יפנית. אם אנחנו רוצים ללכת לספר טוב נוכל למצוא ספר בהדר יוסף. ספר טוב משתמש בתכשירים איכותיים לעיצוב השיער ומאפשר ללקוחות לבחור את הסגנון המתאים להם ביותר. החומרים בהם משתמש הספר צריכים להיות מוכרים ומאושרים על-ידי משרד הבריאות.

ספר בצפון ת"א לנשים

אחד הימים העמוסים לכל מספרה בישראל הוא יום שישי. בכל יום שישי בבוקר מתייצבות אלפי נשים בפתח המספרות וממתינות לתורן. אם נגיע לקליניקה של ספר בצפון ת"א ביום שישי, כנראה שנאלץ להמתין בתור לתספורת.

ספר בצפון תל אביב לנערות

מלבד נשים הפוקדות את המספרות בצפון תל אביב בימי שישי, אפשר לראות היום גם נערות בגיל ההתבגרות המגיעות לספר בצפון תל אביב. נערות המעוניינות להשקיע בעיצוב השיער שלהן יגיעו לספר פעם בחודש בכדי לשמור על מראה השיער או לבקש מהספר עיצוב חדש.

ספר הדר יוסף הכולל גם טיפולי קוסמטיקה מתקדמים

טיפולי הקוסמטיקה בישראל ובעולם משתדרגים בכל שנה. אפשר היום לראות מספרות רבות המחזיקות עובדים מקצועיים לטיפולי קוסמטיקה. ניתן למצוא ספר בשכונת הדר יוסף המציע טיפולי קוסמטיקה במקביל לעיצוב השיער. ספר הדר יוסף כולל טיפולי קוסמטיקה מתקדמים כגון הסרת שיער בלייזר, לק ג'ל ושיזוף בהתזה. אם אתם מחפשים מספרה מקצועית הכוללת טיפולי קוסמטיקה מתקדמים, אתם מוזמנים להגיע לקליניקה ביוטיק 107 הנמצאת בהדר יוסף בצפון תל אביב.

קביעת תור לספר בהדר יוסף בקליניקת ביוטיק 107

בכדי לקבוע תור לספר בהדר יוסף, אתם יוצרים קשר עם קליניקת ביוטיק 107 וקובעים יום ושעה המתאימים לכם. ספר הבית של ביוטיק 107 הוא רן יחזקאלי, מעצב שיער ותיק בעל ניסיון של כמעט 2 עשורים. הספר רן יחזקאלי יתאים לך באופן אישי את העיצוב לשיער וישתמש בחומרים הכי מתקדמים להחלקה, גוונים, הבהרה וטיפולי שיער נוספים.

רן יחזקאלי הוא לא רק ספר הבית של ביוטיק 107, אלא גם ספר של מפורסמים רבים. לרן יחזקאלי מגיעים אנשי תקשורת וטלוויזיה, זמרים וזמרות. לשיער יפה ומעוצב הכי טוב לבחור בביוטיק 107, המספרה המקצועית ביותר בתל אביב.
 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il