073-743-05-09

מניקור פדיקור בתל אביב

מניקור פדיקור בתל אביב הינה פרוצדורה קוסמטית נפוצה ופופולרית בקרב נשים וגברים כאחד. טיפול מקצועי ואיכותי של מניקור פדיקור בתל אביב מעניק למטופל הנאה רבה. אין ספק כי כפות הידיים והרגליים שלו משמשות אותנו ברוב היום, ומהוות כרטיס ביקור של ממש. נשים אשר עובדות עם הידיים, יכולות לסבול משחיקה מהירה של עור הידיים והציפורניים. בדיוק לשם כך נועדו טיפולי מניקור פדיקור בתל אביב, על מנת לשמור על מראה העור והציפורניים, ולטפח אותו. BEAUTIQUE107 הינה קליניקה מקצועית אשר הוקמה על ידי פולינה, קוסמטיקאית פרא רפואית בעל ניסיון רב בתחום. הקליניקה מתמחה בטיפולי מניקור פדיקור בתל אביב ומגוון נוסף של טיפולי אסתטיקה ויופי.

מניקור פדיקור בצפון ת"א הפך לטיפול הנפוץ והנחשק ביותר. טיפולי מניקור פדיקור בצפון ת"א אשר מתבצעים באופן רציף, יכולים לשמור על המראה המטופח הנקי והבריא של הציפורניים והעור. כמו כן, מניקור פדיקור יעיל ומקצועי תורם בהמרצה של מחזור הדם ברגליים ואף בגוף, ויכול לתרום לתחושת אנרגיה מוגברת לאחר הטיפול.

כאשר נכנסים למכון על מנת לקבל מניקור פדיקור בצפון תל אביב ניתן ליהנות מאווירה נעימה ורגועה, ובעצם לקבל הפוגה קצרה משגרת היום ומרוץ החיים. בעיקר בזמן הקיץ, בו כפות הרגליים חשופות במיוחד בנעליים פתוחות, סנדלים וכפכפים, חשוב להקפיד על נראות כף הרגל ועל טיפוח ראוי ומקצועי. לוקחות רבים מעדיפים לשלב מניקור פדיקור בצפון תל אביב על מנת להגיע למראה מושלם ואסתטי גם בכפות הידיים וגם בכפות הרגליים. BEAUTIQUE107 הינה קליניקה ייחודית במרכז אשר מתמחה בטיפולי מניקור פדיקור בת"א ומציעה הטיפול האיכותי ביותר על ידי אנשי מקצוע מנוסים.

מניקור פדיקור בת"א הם למעשה תאומים בלתי ניתנים להפרדה. נדמה כי זה בלתי אפשרי לטפח רק את כפות הידיים ולהזניח את כפות הרגליים. מניקור ופדיקור הפכו בשנים האחרונות הכרח של ממש עבור כל מי שמבקש לסגל לעצמו מראה מטופח ונקי, ולא מוכן להתפשר על פחות מכך, לאורך כל ימות השנה. בקליניקת BEAUTIQUE107 מציעים מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה, ביניהם טיפוח מקצועי של כפות היידים והרגליים באמצעות מניקור ופדיקור רפואיים ומקצועיים.

 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il