073-743-05-09

מכונת שיזוף בהתזה

החתונה באופק ואתם מעוניינים להיראות מדהים בחתונה? כדאי שתכירו את הדבר הבא - מכונת שיזוף בהתזה. שחקנים ודוגמנים רבים משתמשים במכונה זו לפני צילומים בכדי לתת לעור גוון מדהים ומיוחד. איך המכונה עובדת? המכונה מתיזה חומר הנקרא DHA אשר קיבל אישור מטעם ה-FDA האמריקאי, וחומר זה יוצר גוון ברונזה חום מרהיב לעור.

טיפול עם מכונת השיזוף מתאים לנשים ולגברים ומאפשר לזוג בחתונה להיראות בשיאם.

מכון מקצועי לשיזוף בהתזה בצפון ת"א לזוג לפני חתונה

בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר לטיפול בשיזוף במכונת התזה, כדאי לפנות למכון מקצועי לשיזוף בהתזה בצפון ת"א. בצפון תל אביב תוכלו למצוא קליניקה המעסיקה מומחים בתחום מכונות השיזוף המשתמשים בתכשירים המתאימים לעור ומאושרים לשימוש. תהליך השיזוף במכונה הוא בכמה שלבים ולכן חשוב להיצמד להוראות של הקוסמטיקאיות במכון לשיזוף.

שיזוף בהתזה בצפון תל אביב לשחקנים ודוגמנים

שחקנים לפני צילומים ודוגמנים ודוגמניות לפני קמפיינים צריכים להיראת במיטבם. גוון העור לעיתים הוא חיוור מדי ולא מתאים לצילומים. במאים של סרטים, בהם הסיפור של הסרט מתרחש בקיץ, דורשים לעיתים מהשחקנים טיפול במכונת שיזוף. בדומה לשחקנים, גם דוגמנים ודוגמניות נדרשים לעיתים לעשות טיפולים במכונת שיזוף בכדי להתאים לקמפיין. אם הקמפיין הפרסומי של הדוגמן או הדוגמנית הוא לבגדי קיץ או בגדי ים, טיפול על-ידי שיזוף בהתזה הוא הפתרון האידאלי לצבע העור.

שיזוף בהתזה בצפון תל אביב לשחקנים ודוגמנים הוא יחסית נפוץ ומשמש רבים מהם בתקופות עבודה עמוסות.

שיזוף בהתזה בת"א בקליניקה מקצועית לקוסמטיקה

אם אתם מחפשים שיזוף בהתזה בת"א, אתם מוזמנים לקבוע תור לטיפול קוסמטי לשיזוף בהתזה בקליניקה ביוטיק 107. הקליניקה מספקת שירותים רבים לקוסמטיקה ושחקנים ודוגמנים רבים מגיעים לקליניקה לטיפולים קוסמטיים שונים בכדי להיראות הכי טוב שאפשר לקראת ימי עבודה על הסט.

קליניקה ביוטיק 107 מציעה טיפול קוסמטי במכונת שיזוף בהתזה

כאמור, קליניקה ביוטיק 107 מציעה שירותים קוסמטיים שונים. אחד הטיפולים הוא במכונת שיזוף בהתזה. גוון הברונזה חום המרהיב שנוצר על העור מחזיק כ-10 ימים ומכיל חומרים טבעיים בלבד שאינם מסרטנים. אם החלטתם לעשות טיפול בשיזוף בהתזה בקליניקת ביוטיק 107, תיהיו בטוחים שתקבלו את השיזוף היפה ביותר.
 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il