073-743-05-09

מכון קוסמטיקה

כאשר בוחרים מכון קוסמטיקה מומלץ קודם כל להקפיד ולוודא את מגוון הטיפול שהמכון מציע ולראות כי הם מתאימים לצרכים שלכם. מכון קוסמטיקה איכותי ומקצועי מציע מגוון רחב יותר של טיפולי אסתטיקה ויופי מאשר אצל קוסמטיקאית רגילה. כמו כן, מכון קוסמטיקה אשר מכיר את המטופלים כראוי, יוכל להתאים עבורם את סל הטיפולים המתאים ביותר עבורם. BEAUTIQUE107 הינו מכון קוסמטיקה מקצועי במרכז הארץ אשר מציע לקהל לקוחותיו היצע רחב ומגוון של טיפולי אסתטיקה יופי, על ידי אנשי מקצוע מן הטובים בתחום ובעלי ניסיון רב.

מכון יופי צפון ת"א נועד עבור כל מי שמבקש להראות מטופח ויפה גם בשגרת היום-יום. לאנשים רבים אין את היכולות והידע להעניק לעצמם טיפוח איכותי ונכון, בדיוק לשם כך קיים מכון יופי צפון ת"א אשר מעניק מגוון טיפולים על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומומחים בתחום האסתטיקה והיופי. ביקור קבוע אצל מכון יופי הדר יוסף יכול להעניק לכל אחד את מגוון היתרונות הקיימים בטיפולי יופי וטיפולי קוסמטיקה, כך שהמראה המטופח והאסתטי נשמר לאורך כל ימות השנה.

BEAUTIQUE107 הינו מכון יופי הדר יוסף אשר מציע מגוון רחב ומגוון של טיפולי אסתטיקה ויופי איכותיים ואפקטיביים. כל טיפול אשר מתבצע במקום נעשה על ידי אנשי מקצוע מן הטובים והמנוסים בתחום, ומבטיחים תוצאות אפקטיביות, מהירות ונראות לעין החל מהטיפול הראשון. מכון קוסמטיקה הדר יוסף מציע עיצוב שיער, טיפוח כף היד והרגל, הסרת שיער באמצעות שעווה ולייזר, טיפולי פנים רפואיים ועוד.

מכון קוסמטיקה הדר יוסף מתאים לקהל לקוחות רחב, בני נוער, גברים ונשים בגילאים שונים. במכוני יופי ניתן לקבל מגוון טיפולים כגון טיפול הסרת שיער, טיפול באקנה וצלקות, ועוד. טיפולים אלה מיועדים לכל ולא רק עבור נשים. טיפולי אסתטיקה ויופי נועדו לגרום לנו להרגיש טוב יותר בתוך עצמנו, ולשקף זאת החוצה. BEAUTIQUE107 הינו מכון יופי מקצועי ואיכותי, אשר מציע לקהל לקוחותיו להראות מטופחים ומוקדפים לאורך כל השנה, ולהרגיש מיליון דולר בכל יציאה מהבית, ואף לגרוף מחמאות על כך. ביקור במכון יופי אינו חייב להתרחש רק בעת אירוע מיוחד, אלא באופן רציף, כך שהמראה האסתטי יוכל להישמר.

 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il