073-743-05-09

לק ג'ל רגליים

לק ג'ל רגליים מביא עימו יתרונות רבים, כאשר המהותי מבניהם הוא יכולת העמידות שלו. לק ג'ל רגליים נמרח בצורה יסודית ומקצועית, ומחזיק בדרך כלל למשך תקופה של כשלושה שבועות ונחשב לעמיד יותר מלק רגיל. כמו כן, יתרון נוסף של לק ג'ל רגליים הוא האופן בו הוא מתייבש בצורה מהירה במיוחד באמצעות מנורת לד ייחודית. תהליך ייבוש מהיר זה מקצר באופן ניכר את זמן הטיפול, ומאפשר לחזור במהירות לשגרת היום. ההרכב הייחודי של לק ג'ל רגליים מעניק מראה מטופח ומבריק לציפורניים לאורך זמן ומתאים לכל עונות השנה.

לק ג'ל ידיים הפך לנפוץ במיוחד בקרב נשים רבות בעקבות העמידות הגבוהה שלו. האיכות והעמידות של הלק מאפשרות להמשיך בשגרת היום ותחזוק הבית ללא חשש, ללא קילוף הלק או שבירת הציפורן. לק ג'ל ידיים שומר על הציפורן הטבעית ובעקבות כך מונע סדק או שבר בציפורן. כמו כן, הלק ג'ל בעל עמידות גבוהה מלק רגיל ולכן אינו מתקלף גם בעת עבודות בית כגון כביסות, שטיפת כילים וכדומה. BEAUTIQUE107 הינה קלינקה מקצועית אשר מתמחה במגוון טיפולי יופי ואסתטיקה, לק ג'ל על ציפורן טבעית ועוד. צוות המקום הינו מקצועי ומנוסה ומשתמש בחומרים איכותיים מן השורה הראשונה.

בניית ג'ל מעניקה לציפרוניים יתרונות רבים, ראשית חיזוק הציפורן הטבעית ומניעה של התפצלות או שבירה של הציפורן. שנית, הלק עמיד במיוחד ומחזיק שבועות רבים. בניית ג'ל מתאים במיוחד עבור נשים עסוקות, אשר לא יכולות להקדיש זמן רב לטיפול הציפורניים, תהליך הבנייה הינו מהיר והייבוש אף הוא נעשה במהירות מקסימלית, זאת באמצעות ייבוש מיוחד במכונה. בקלינית BEAUTIQUE107 מתמחים בטיפוח כף היד והרגל, ומציעים מגוון רחב נוסף של טיפולי יופי ואסתטיקה אשר מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מנוסים מהתחום.

אחד מן הדברים החשובים ביותר לכל אישה הוא מראה הציפורניים שלה. ידיים מטופחות יכולות לתרום באופן משמעותי למראה הכללי של האישה, ואף לתרום לתחושת ביטחון. השיטה של לק ג'ל על ציפורן טבעית היא השיטה הנפוצה ביותר כיום, אשר מאפשרת לנשים רבות ליהנות ממראה מטופח, נקי ונשי אשר נשמר לאורך זמן ושומר על בריאות הציפורן הטבעית.

 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il