073-743-05-09

לק ג'ל בידיים

האם הלק הישן והמוכר יעלם מן העולם? בשנים האחרונות החלה מהפיכה שקטה בתחום הלקים לציפורניים. לק ג'ל בידיים הוא הדבר הבא בתחום הלקים והוא תופס תאוצה בכל רחבי הארץ. למה להחליף את הלק הישן, המוכר והטוב? לק הג'ל מביא איתו יתרונות רבים וייחודיים שאין ללקים הישנים לציפורניים. לק הג'ל עשוי מחומר עמיד למים המחזיק זמן ארוך יותר מהלקים הישנים וחוסך לנשים את הצורך בחידוש הלק מספר גדול של פעמים במהלך השנה. מעבר לחיסכון, לק הג'ל מאפשר לעצב את צבע הציפורניים בגוונים שונים
ומיוחדים שיהפכו את הידיים למיוחדות ויפות. 

איפה מציעים טיפול לק ג'ל בצפון ת"א?

לק ג'ל בצפון תל אביב אפשר לעשות בקליניקה המתמחה בלק הג'ל. חשוב שהקוסמטיקאית תיהיה בעלת ניסיון וידע בשימוש בלק הג'ל. בנוסף, חשוב שלק הג'ל יהיה איכותי ומהחברות הגדולות והמוכרות. כשניגשים לקוסמטיקאית לטיפול קוסמטי בלק ג'ל בצפון תל אביב, חשוב לבדוק איתה שלק הג'ל הוא מחברה מוכרת. לק הג'ל מאושר בישראל על-ידי משרד הבריאות ולכן חשוב שהקוסמטיקאית תשתמש רק בחומרים המאושרים על-ידי משרד הבריאות.

לק ג'ל בת"א לנערות

לק הג'ל עשה מהפכה בישראל ובעולם בתחום הטיפולים הקוסמטיים לציפורניים. נערות רבות בעולם ובישראל נוהגות להשתמש בלק ג'ל בעיצובים שונים ומיוחדים. קוסמטיקאית מקצועית תדע לשלב צבעים מיוחדים של הלקים ולעצב את צבע הציפורניים של הנערות בצורה היפה ביותר. לק ג'ל בת"א לנערות הוא אחד הטיפולים הקוסמטיים המוכרים והאהובים ביותר בקרב גילאי גיל ההתבגרות. האם הלק מתאים לילדות? בכדי לענות על השאלה הזו כדאי לפנות לקליניקת ביוטיק 107 המצויינת, הממקומת בצפון תל אביב ומעסיקה צוות מנוסה בתחומים רבים הקשורים לעולם טיפוח הגוף והקוסמטיקה.

קליניקת ביוטיק 107 מציעה טיפול מקצועי של לק ג'ל בידיים

אם אתם מחפשים טיפול קוסמטי של לק ג'ל בצפון ת"א, אתם מוזמנים לפנות לקליניקת ביוטיק 107 ולהינות מטיפול מקצועי של לק ג'ל בידיים. הטיפול נעשה על-ידי צוות מקצועי של קוסמטיקאיות מהשורה הראשונה בשימוש הציוד המתקדם ביותר בתחום הקוסמטיקה. אם בחרתם לעשות טיפול לציפורניים עם לק ג'ל, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לקליניקת ביוטיק 107 ולקבוע טיפול קוסמטי איכותי מצוות המקום. 
 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il