073-743-05-09

טיפול מזותרפיה בת"א

שימו את כל הקרמים היקרים בצד ותלמדו מושג חדש - מזותרפיה. מזותרפיה היא טיפול חדשני המתבצע בעזרת מכשיר המטפל בעור הפנים. הטיפול מחדש את עור הפנים ומטפל בצלקות, חטטים, נקבוביות וקמטים של הגיל. הטיפול נעשה על-ידי מטפל מיומן לאחר אלחוש איזור הפנים בעזרת משחה. המכשיר המתקדם מסיר שכבה דקה מאוד מהחלק החיצוני של העור ומעודד יצירת תאי עור חדשים. הטיפול בעור הפנים בעזרת מזותרפיה נעשה על-ידי סדרה של טיפולים בהתאם למצב הפנים ולמטרות הלקוח או הלקוחה. בעיר תל אביב ניתן למצוא קליניקה המתמחה בטיפול מסוג זה. טיפול מזותרפיה בת"א נחשב למשתלם יותר מטיפול קוסמטי רגיל מכיוון שהעור הבריא שמופיע לאחר הטיפול נשאר לאורך זמן.

מה המחירים של טיפול מזותרפיה בצפון ת"א?

המחירים של טיפול מזותרפיה בצפון ת"א תלויים במספר הטיפולים הנחוצים למטופל או המטופלת. בכדי לדעת מה המחיר הכולל לטיפול מלא, יש לפנות לקליניקה המתמחה בטיפול מזותרפיה בצפון תל אביב ולקבל ייעוץ ראשוני לפני תחילת הטיפול. התימחור נעשה יחד עם המטופל או המטופלת ובהתאם לתקציב אותו הם רוצים להשקיע בטיפול.

חשוב לזכור כי שימוש בקרמים לפנים באופן קבוע מגדיל את ההוצאה החודשית לכל אישה. טיפול מזותרפיה הוא לטווח ארוך ומאפשר הוזלה של הטיפולים הקוסמטיים והקרמים הנמצאים בשימוש יום יומי אצל נשים רבות בישראל.

קליניקה מקצועית למזותרפיה בצפון תל אביב

אחת הקליניקות המנוסות ביותר לטיפול מזותרפיה בצפון תל אביב היא קליניקת ביוטיק 107. צוות הקליניקה משתמש במיכשור המתקדם ביותר והטיפול נעשה בצורה מקצועית ויעילה. ההשפעה של הטיפול היא משמעותית וניתן לראות אותה כבר לאחר הטיפול. בבעיות אקנה חמורות יש צורך ברוב המקרים במספר טיפולים גדול יותר ולכן כדאי להתחיל בטיפול ללא המתנה בכדי להגיע לתוצאות טובות כמה שיותר מהר.

טיפול מזותרפיה בת"א בקליניקה המקצועית - ביוטיק 107

בעת החיפוש אחר טיפול מזותרפיה בתל אביב אפשר למצוא את קליניקת ביוטיק 107 אשר מובילה בתחום הטיפולים במזותרפיה. אם אתם מחפשים מקום מקצועי לעשות בו טיפול מזותרפיה בת"א, מומלץ לכם לפנות לקליניקה ביוטיק 107 הנמצאת במיקום מרכזי ומטפלת במאות לקוחות מאיזור המרכז. טיפול מזותרפיה בתל אביב עושים רק עם הטובים ביותר.
 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il