073-743-05-09

טיפולי פנים בצפון תל אביב

היום כבר אפשר להישאר צעירה לנצח - עם טיפולי פנים בצפון תל אביב העור יראה מושלם. ישנן טכניקות שונות לטיפולי פנים ויש צורך לעשות התאמה לכל לקוחה לפי מצב העור שלה. המיכשור המתקדם לטיפולי פנים מאפשר לטפל בבעיות עור שונות כגון קמטים וחטטים ולהחזיר את המראה הצעיר והמתוח לעור.

טיפולי פנים לבני נוער

החשיבות למימד היופי בקרב בני הנוער התחזק עם ההצלחה הגדולה של הרשתות החברתיות. טיפולי פנים לבני נוער מיועדים גם לבנים וגם לבנות ועוזרים לנקות את העור מפצעים, נזקי שמש ונקבוביות פעורות. בגיל ההתבגרות של בני הנוער הביטחון העצמי הוא חשוב ביותר. נער או נערה המרגישים טוב עם עצמם, לאחר טיפול פנים, ישפרו את הביטחון העצמי ואת הרצון להיות סביב חברים בבית הספר או בחוגים.

טיפולי פנים בצפון ת"א לבני נוער

באיזור צפון תל אביב ניתן למצוא קליניקה המתמחה בטיפולי פנים לגילאי נוער. טיפולי פנים בצפון ת"א לבני נוער מבצעים בקליניקה ביוטיק 107 המטפלת במאות בני נוער במהלך השנה. טיפולי פנים בת"א המתמקדים בטיפולים לנוער ניתן למצוא בקליניקה ביוטיק 107 הנמצאת באיזור הדר יוסף.

טיפול פנים לפני אירוע הפרום של התיכון

אירוע הפרום של התיכון הוא האירוע החשוב ביותר לכל הבנים והבנות בגילאי תיכון. טיפול פנים לפני הפרום ישאיר את העור חלק ונקי עם מראה אסתטי. טיפולי פנים בת"א לכבוד אירוע הפרום של התיכון הם מאוד פופולריים בקרב נערות. קליניקת ביוטיק 107 מתמחה בטיפולי הפנים לפני הפרום ובטיפולי פנים לנערות בגילאי ההתבגרות. בתקופת גיל ההתבגרות לעיתים רבות נוצרים חטטים לנערות על עור הפנים. קליניקת ביוטיק 107 מתמחה בטיפולים לניקוי הפנים בכדי להפחית את החטטים ולמנוע מחטטים נוספים להופיע על איזור הפנים והמצח.

באיזו קליניקה הכי מומלץ לעשות טיפולי פנים בצפון תל אביב?

אחת הקליניקות המקצועיות ביותר בצפון תל אביב לטיפולי פנים היא קליניקה ביוטיק 107. צוות הקליניקה מטפל במגוון רחב של פגעי עור בפנים ולטווח רחב של גילאים. נערות רבות מגיעות לקליניקה לטיפול פנים יסודי באופן שבועי ולפני אירועים של המשפחה. טיפולי פנים בצפון תל אביב מומלץ לעשות עם הצוות המנוסה בקליניקת ביוטיק 107.
 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il