073-743-05-09

החלקה קארטין

כיום, שוק ההחלקות הפך להיות פופולרי ונפוץ בקרב קהל רחב של נשים וגברים. החלקה קארטין נחשבת להחלקה עדינה אשר שומרת על טיב השיער והופכת את השיער לבריא וחלק יותר. למעשה, במהלך טיפול של החלקה קארטין החומרים חודרים אל שכבות השיער הראשונות בלבד, ובכך מעניקות לשיער ציפוי אשר שומר עליו. ההחלקה כוללת בתוכה מגוון חומרים בריאים לשיער כגון פרוטאין ונבט חיטה אשר תורמים לטיפוח ושיקום של השיער. כמו כן, החלקה קארטין מעניקה לשיער מראה טבעי ומהווה פתרון נהדר למי שמבקש להוריד בנפח השערה, ולהפוך את סידור השיער לפעולה פשוטה יותר. BEAUTIQUE107 הינה קליניקה אשר מתמחה בטיפולי יופי ואסתטיקה שונים, החלקה לשיער מתולתל, החלקה קארטין, ומגוון רחב של טיפולים נוספים לעיצוב השיער.

החלקה לשיער מובהר

החלקה לשיער מובהר הינה החלקה מיוחדת אשר נועדה לשקם ולטפח את השיער. אחת מן ההחלקות המתאימות ביותר עבור שיער מובהר היא החלקת הקראטין, אשר כוללת בתוכה חלבונים מיוחדים ומזינה את השיער. מדובר בהחלקה עדינה אשר מתאימה לשיער פגום, צבוע ומובהר. תהליך ההחלקה בדרך כלל לוקח בין שעתיים לשלוש כאשר תוצאות ההחלקה מחזיקות בין שלושה לארבעה חודשים, תלוי בכמות החפיפות ובסוג השיער.

החלקה לשיער מתולתל

מתולתלות רבות עייפות מהמלחמה היומית מול השיער. חלקה לשיער מתולתל נועדה עבור כל מי שחולמת על שיער חלק, רך, ונוח לסידור. במהלך ההחלקה נמרך על השיער חומר מחליק איתו יש להמתין מספר שעות. לאחר זמן ההמתנה יש לשטוף את השיער, לייבשו, ולהחליק אותו באמצעות מחליק מקצועי ואיכותי. זמן ההחלקה משתנה כמובן בהתאם לאורך וסוג השיער. מומלץ לעבור את תהליך ההחלקה אצל איש מקצוע אשר מתמחה ומנוסה בתחום ההחלקות. BEAUTIQUE107 היא קלינקה מקצועית וייחודית אשר מתמחה בסוגים שונים של עיצובי שיער והחלקות.

החלקה בשיער

החלקה בשיער הינו תהליך ארוך יחסית אשר חשוב לעבור אותו אצל אנשי מקצוע בלבד. כמו כן, מומלץ לבצע פגישת ייעוץ לפני ההחלקה עצמה, על מנת להתאים לסוג ואורך השיער את ההחלקה המתאימה ביותר. גורם נוסף חשוב ומהותי הוא לבדוק את טיב החומרים של ההחלקה. על מנת להבטיח כי מדובר בהחלקה איכותית וטובה, יש לוודא כי החומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות.
 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il