073-743-05-09

הורדת שיער בלייזר לגברים

מהי הדרך הטובה ביותר להורדה של שערות לגבר? מכונים להורדת שיער בלייזר לגברים קיימים כבר שנים רבות אך לא כל המכונים משתמשים באותה שיטה. אז מהי השיטה הטובה ביותר להסרת שיער עבור גברים? מכשיר ה-PATRON PRO LUX נחשב לאחד המתקדמים בשוק הסרת השיער. המכשיר ייחודי בכך שהטיפול נערך ללא כאבים וללא תופעות לוואי והכי חשוב, מאפשר לגבר להיחשף לשמש גם אחרי הטיפול. אסתטיקה גברית היא הכרחית וחשובה והורדת השיער על-ידי לייזר היא חלק ממנה.

הורדת שערות מהחזה

אחד האיזורים בגוף בהם רוב הגברים עושים הסרת שיער הוא החזה. הורדת שערות מהחזה מקנה לגבר מראה אסתטי ומעלה את הביטחון העצמי. הסרת שיער מהחזה היא מומלצת לכל גבר ובעיקר לגברים המעוניינים להבליט את שרירי החזה.

הורדת שערות בלייזר בטכנולוגיה מתקדמת ללא כאבים

האם הורדת שערות בלייזר מלווה בכאבים? בעבר הסרת שיער בלייזר הייתה מלווה בכאבים ולעיתים גם בכוויות באיזור בו בוצעה הסרת השיער. כיום, הטכנולוגיה המתקדמת להסרת שיער שיפרה את הטיפול במכונים ובקליניקות והטיפולים נעשים ללא כאבים וללא כוויות.

הורדת שערות במפשעה

נשים רבות יעידו כי הורדת שערות במפשעה היא אחת הפעולות הפחות נעימות ונוחות לביצוע, בעיקר בזמן הריון. האם צריך לוותר על הסרת השיער מהמפשעה? התשובה היא בוודאות לא. הסרת שיער בלייזר באיזור המפשעה הוא הפתרון המושלם לכל אישה בעיקר אם היא לקראת כניסה להריון. האם הסרת שיער מאיזור המפשעה מתאים גם לגברים? הסרה של שיער מאיזור המפשעה מתאימה בהחלט לכל גבר ומקנה מראה אסתטי, נקי ויפה.

הורדת שיער בלייזר לגברים בקליניקת ביוטיק 107

קליניקת ביוטיק 107 ממוקמת בצפון תל אביב באיזור נוח להגעה מכל מקום בארץ. הקליניקה מנוהלת על-ידי קוסמטיקאית פרא-רפואית עם ניסיון של שנים רבות, והציוד להסרת שיער בקליניקה הוא מהטובים ביותר בעולם. גברים בכל העולם נחשפו לטכנולוגיית הסרת השיער ונוצר ביקוש רב במדינות רבות ובישראל לטיפולים להורדת שיער בלייזר לגברים. אם אתם מחפשים מקום מקצועי המשתמש בטכנולוגיה מתקדמת להסרת שיער לגבר, קליניקת ביוטיק 107 היא המקום הטוב ביותר עבורכם. צוות הקליניקה נותן ייעוץ מקצועי ויחס אישי לכל גבר המגיע לטיפול.
 
 


לפרטים ולקביעת תור
התקשרו 073-743-05-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לפרטים ולקביעת תור התקשרו 073-743-05-09 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-39

location, location, map, marker, pin

קהילת ורשה 107, שכונת הדר יוסף, תל אביב

clock, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-20:00 ו' 09:00-15:00

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Polina@beautique107.co.il